Friday ، 14 June 2024 / جمعه ، 25 خرداد 1403
چه خبر؟
خانه > آموزش > غیر فعال کردن به روزرسانی خودکار در وردپرس

غیر فعال کردن به روزرسانی خودکار در وردپرس

وردپرس در نسخه 3.7 به امنیت و پایداری توجه ویژه ای داشت. به روزرسانی خودکار سیستم، از جمله اقدامات در این زمینه است. زمانی که یک نسخه وردپرس،که از نظر امنیتی به روزتر است، منتشر می شود، بدون این که به مدیر سایت اطلاعی داده شود، خود را به روز رسانی می کند. به این صورت است که وقتی مدیر وارد داشبورد خود می شود، ناگهان متوجه افزایش نسخه وردپرس خود می شود. البته دقت کنید که این قابلیت تنها بر روی نسخه های فرعی انجام می شود. مثلاً اگر شما وردپرس 3.8 را نصب کرده باشید، به طور خودکار به وردپرس 3.8.1 ارتقا پیدا کرده است. اما از نسخه های 3.7 به 3.8 به صورت اتوماتیک آپدیت نمی شود.

هر چند امکان غیر فعال کردن این قابلیت وجود دارد، اما به خاطر مسائل امنیتی،توصیه می شود از جدیدترین نسخه منتشر شده استفاده شود.

پس از این مقدمه، در این نوشته میخواهیم طریقه غیرفعال کردن این قابلیت پیش فرض را بیان کنیم.

غیرفعال کردن قابلیت آپدیت اتوماتیک در وردپرس بسیار راحت است. کافی است فایل wp-config.php را که در پوشه مربوط به سایت وردپرسی شما وجود دارد، با یک ویرایشگر باز کنید و کد زیر را به آن اضافه کنید:

define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', false );

پس از آن که فایل را ذخیره کنید، این قابلیت غیرفعال می شود و زمانی که نسخه جدیدی منتشر شود، مانند قبل به شما در داشبورد هشدار داده خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام محبوب کن - فیس نما

درباره‌ی امیر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*